
01:19, Сьогодні
Повторно відстрочила блокування TikTok на 75 днів адміністрація Трампа
Минула відстрочка закінчувалась 5 квітня — ByteDance довелося б продати TikTok або погодитись на його блокування в США.
Дональд Трамп оголосив, що підписав указ про повторне відстрочення блокування TikTok у США на 75 днів. Минулу відстрочку запровадили 19 січня через день після його блокування.
«Моя адміністрація дуже старанно працювала над угодою з порятунку TikTok, і ми досягли величезного прогресу. Угода вимагає більше роботи, щоб гарантувати підписання всіх необхідних схвалень, тому я підписую указ, щоб зберегти роботу TikTok ще на 75 днів», — пише Трамп у Truth Social.
Минула відстрочка закінчувалась 5 квітня — ByteDance довелося б продати TikTok або погодитись на його блокування в США. З січня бажання придбати американський бізнес TikTok озвучили в Microsoft та Oracle, Perplexity та Amazon. Серед претендентів на покупку TikTok у США також називають Ілона Маска.
Незважаючи на велику кількість заявок з боку американських компаній, ByteDance не виявила бажання продати TikTok жодній з них, пишуть в The Verge.
В Associated Press пишуть, що в Білому домі вважали, що цього тижня вони вже були близькі до укладання угоди, поки китайський уряд не заявив, що не схвалить угоду без переговорів щодо торгівлі та тарифів, про які Трамп оголосив днем раніше.
«ByteDance обговорює з урядом США потенційне рішення для TikTok (США). Угода не виконана. Необхідно вирішити низку ключових питань. Будь-яка угода підлягатиме схваленню відповідно до китайського законодавства», — повідомлення на сайті TikTok.
Інформує ilenta.com
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:50
5 квітня
live comments feed...