• Головна
  • Коли і як вводити в прикорм дитячі каші?
Новини компаній
15:39, 19 серпня

Коли і як вводити в прикорм дитячі каші?

Новини компаній
Коли і як вводити в прикорм дитячі каші?, фото-1

Дитячі каші – це одні з перших продуктів, які можна вводити як перший прикорм. Тож, коли ви помітите, що ваша дитина готова до прикорму, можна давати овочеві пюре та дитячі каші. У цій статті поділимося інформацією про те, коли можна вводити в прикорм дитячі каші, як це робити і які каші обирати.

Коли можна давати немовлятам дитячу кашу?

Каші вважаються одним з найкращих варіантів разом з овочевими пюре для першого прикорму. Дитячі каші можна давати з шести місяців. Проте спершу варто зрозуміти, чи ваша дитина готова до прикорму: якщо дитина вміє сидіти та виявляє зацікавлення до дорослої їжі, можна починати прикорм. Прикорм можна починати навіть тоді, коли дитина ще не має перших зубчиків – відсутність молочних зубчиків не є перешкодою для прикорму. Іноді дитячі каші можна вводити в раціон дитини трохи пізніше, у віці 7-8 місяців, але затягувати з прикормом не варто, оскільки крупи є чудовим джерелом заліза, а також інших корисних вітамінів, мікро- та макроелементів. Наприклад, гречка є чудовим джерелом не тільки заліза, а й клітковини. Організм немовляти росте і з кожним тижнем життя потребує все більше різноманітних корисних речовин для розвитку, тому й варто починати прикорм. Тож каші є чудовим варіантом для початку прикорму, коли ваша дитина досягне віку 6 місяців.

Які каші вибрати для першого прикорму?

Незалежно від того, якого підходу до прикорму ви дотримуєтеся – педагогічного чи педіатричного, каші дитячі повинні бути в раціоні дитини як один із перших прикормів. Можна починати з гречки, рису, кукурудзяної каші, а якщо ваша дитина не має специфічних захворювань, то можна також давати пшеничну кашу. Головне правило – починати з безмолочних однокомпонентних каш, а вже згодом можна переходити до молочних каш, а також сумішей різних круп. Під час введення прикорму потрібно стежити за тим, як дитина сприймає ту чи іншу кашу і, звісно, чи вона її їсть. Адже навіть якщо дитина ще дуже маленька, вона вже може любити або не любити певні продукти.

Згодом ви можете давати різноманітні дитячі каші з додатками, як от з бананом, ягодами чи фруктами. Проте, коли ви вибираєте дитячі каші для прикорму, завжди звертайте увагу на склад каші: в дитячих кашах не повинно бути доданого цукру, солі, спецій, різноманітних замінників цукру, штучних барвників та інших додатків.

Ви можете придбати готові дитячі каші, які по суті є подрібненими крупами, що проходять обробку високою температурою, щоб стати м'якшими, швидше готуватися і ставати однорідними, щоб дитині було легше їсти. Або ж ви можете давати звичайні крупи, які ви самі їсте, але готуйте їх без солі та без цукру. Старайтеся готувати так, щоб каша була більше схожою на пюре, тоді дитині буде легше їсти.

Згодом ви можете самостійно додавати до готових дитячих каш або тих, які ви самі варите, різноманітні додатки. Наприклад, компонувати дитячі каші з овочевими чи м'ясними пюре, або ж готувати дитячі каші і додавати туди фрукти та ягоди. Проте врахуйте, що маленькі діти лише знайомляться з їжею і знайомство з жуванням у них відбувається поступово. Тому, якщо ви плануєте додавати до каші овочі, фрукти чи шматочки м'яса, стежте за тим, щоб шматочки були невеликими, щоб дитина не вдавилася.

Також з часом ви можете давати дитині молочні каші. Молочні дитячі каші бувають на коров'ячому молоці, на козячому молоці і навіть на рослинному молоці, все залежить від того, що більше смакуватиме і підходитиме вашій дитині. Також згодом можна давати каші з декількох видів круп.

Коли ви вводите в прикорм дитячі каші, давайте дитині різні варіанти круп, адже в різних крупах є різні вітаміни, мікро- та макроелементи. Різноманітність продуктів в раціоні дитини є важливою, щоб дитина отримувала все необхідне і росла здоровою, сильною, бадьорою і веселою.

Купуючи дитячі каші, вибирайте дитячі каші від перевірених виробників, завжди перевіряйте дату виготовлення і цілісність упаковки – упаковка має бути непошкодженою. Якщо вона прозора, подивіться, чи немає в каші грудочок, чи каша вся одного кольору. Всі виробники дитячих каш повинні мати відповідні сертифікації. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сільпо #Silpo #супермаркет #доставка #онлайн-супермаркет #продукти #дитячі каші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...