На зміну звичним газовим плитам, що займають багато місця на кухні, приходять сучасні технологічні рішення – варильні панелі. Функціональні та естетично привабливі, доповнюють і пожвавлять будь-який інтер'єр, вони все більше захоплюють увагу користувачів.
Саме тому питання про те. Як вибрати газову варочну панель, щоб вона прослужила довго, стає актуальним для багатьох господинь.
Варочні поверхні та кухонні змішувачі в широкому асортименті предсталені в ношому інтарнет-магазині
Вибір на користь панелі, що працює на газу, обумовлений можливістю оптимізації робочого простору і економії місця на кухні.
Вона органічно впишеться в будь-який інтер'єр і стиль, дозволить навіть в невеликому приміщенні відчути комфорт і затишок під час виконання домашніх справ. Для того щоб вибрати панель і не помилитися, потрібно враховувати кілька параметрів.
Основні види газових варочних панелей
Види газових панелей, що продаються в магазинах, різні, тому потрібно знати основні ознаки, за якими йде відмінність:
- кількість вбудованих газових конфорок (1-5);
- матеріал, з якого виготовлена поверхні;
- наявність або відсутність духовки (впливає на вартість і габарити).
Додатково слід звернути увагу на функціональні можливості – якими додатковими можливостями і пристосуваннями має обрані варочні поверхні.
Матеріали, використовувані для виробництва
Необхідно враховувати під час вибору певної моделі варильної панелі, які матеріали застосовуються виробниками для її виготовлення.
Виділяють наступні різновиди:
- емаль;
- сталь (нержавіюча);
- склокераміка;
- скло.
Кожен з перерахованих матеріалів володіє достоїнствами і недоліками, що впливають на працездатність і якість конструкції.
У нас ви можете вигідно придбати витяжки львів.
Матеріали, використовувані для производства ємальованих поверхонь відрізняються невисокою вартістю, але легко пошкоджуються під час експлуатації (з'являються відколи й тріщини, тому чистити їх потрібно м'якою губкою і спеціальним складом).
Для захисту емалі під час смаження слід використовувати фольгу.
Сталь – матеріал міцний, але також відноситься до бюджетного варіанту. Він відрізняється довговічністю, добре зберігає зовнішній вигляд. Недолік – поява подряпин під час експлуатації (очищення слід здійснювати також м'якою губкою і спеціальним складом).
Скло (загартоване, жаростійке) – поверхня швидко очищається, довго зберігає привабливий вигляд, в інтер'єрі виглядає стильно.