Улюблена іграшка дитини розповість про її приховані таланти

З улюбленим плюшевим ведмедиком малюк не розлучається навіть уві сні, а серед десятків машинок вибрав одну, з якою ходить і на прогулянки, і до дитячого садка. Саме так дитина визначає найціннішу річ, а ще виявляє характер, що формується.

Лялька

Всупереч стереотипам, якщо малюк не випускає з рук милого пупса чи ляльку і обожнює грати в «доньки-матері», це зовсім не означає, що у нього потяг до домашнього господарства. Психологи впевнені, що любов до ляльок є спробою дитини налагодити соціальні зв’язки. Зазвичай пупсів люблять діти добрі, м’які, які бажають піклуватися.

Крім того, малюк, який вибрав улюбленою іграшкою ляльку, схильний до самоаналізу та постійного спостереження за поведінкою та вчинками інших людей.

М’які іграшки

Якщо серед десятків іграшок дитина вибрала плюшеве левеня або ведмедика, швидше за все, вона росте комунікабельною, товариською людиною, що обожнює опинятися в центрі уваги. Саме такий малюк із задоволенням розповідатиме вірші на домашніх святах, братиме участь у виставах та спілкуватиметься з бабусями на лавці біля під’їзду.

А ще діти, які обожнюють м’які іграшки, трепетно ставляться до тварин. Вони готові принести додому кожне вуличне кошеня, а шкільний обід розділити з бездомним собакою.

Машинки, танки та інший транспорт

Психологи вважають, що любителі машинок наслідують дорослих чоловіків, намагаються виявити маскулінність. До того ж всі іграшки, пов’язані з транспортом, допомагають вигадувати сценарії. Зазвичай ці діти мають аналітичний склад розуму, в майбутньому їх вабитимуть подорожі та можливість глибоко розібратися в ситуації.

Саморобні іграшки

Якщо малюк віддає перевагу саморобній іграшці, значить, у вашому будинку росте творча особистість, якій важливо виявляти фантазію. Ця дитина бачить світ інакше і намагається виявити себе в ньому. Допоможіть малюку розвинути здібності, записавши його до театральних гуртків, на танці чи інші творчі секції.

Конструктор

Діти, котрі люблять збирати конструктор, посидючі, серйозні і занурені у собе. Вони можуть стати вченими або програмістами, але важко переносять підвищену увагу оточуючих, намагаючись залишатися за лаштунками. Не тисніть на малюка, намагаючись змінити його характер і зробити товариським.

Інформує ditey.com